Tenisowa majówka na Chorwacji (Istria - Poreč) 2020

Tenisowa majówka na Chorwacji 2020

Zapraszamy dorosłych i rodziny z dziećmi na tenisową majówkę na Chorwacji (Istria / Poreč).

Piękna nadmorska sceneria, otwarci ludzie z pasją do tenisa, efektywne treningi w miłej atmosferze – to wszystko znajdziesz jadąc z nami w maju na Istrię.

DNI

UCZESTNIKÓW

GODZIN TENISA

KORTY TENISOWETenisowa Majówka na Chorwacji 2019

Tenisowa Majówka na Chorwacji 2019

Dlaczego warto z nami pojechać na tenisowa majówkę na Istrię?

Świetna lokalizacja

Poreč 1003 km od Krakowa, apartamenty Galijot ****, nad samym morzem (półwysep), 10 minut mini kolejką do miasta Poreč, 4 korty tenisowe.

Optymalna data pobytu

Długi weekend majowy od soboty do soboty (25.04 – 02.05.2020), 7 noclegów, średnia temperatura dzień / noc 23°C / 16°C, temperatura morza 19°C.

Skuteczne zajęcia tenisowe w miłej atmosferze (pakiet tenisowy)

Program tenisowy z wykorzystaniem narzędzia Perfectgrip prowadzony przez doświadczoną kadrę trenerów PZT. Każdy uczestnik otrzyma Perfectgrip gratis!!!

Dostępne korty do gry własnej

Dla wszystkich uczestników obozu tenisowego dostępne są codziennie 4 korty dp gry własnej (poza zajęciami szkoleniowymi). Korty dodatkowo płatne w cenie 12 EUR / godzina. Szczegóły w harmonogramie.

Aktywności Fakultatywne ( poza pakietem tenisowym)

Plaża małe kamyczki, boisko do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki i badmintona, plac zabaw dla dzieci, szkoła nurkowania, kajaki , możliwość wypożyczenia rowerów.


Skuteczny Program Tenisowy

Uczestnicy szkolenia będą podzieleni na grupy na podstawie skali NTRP, proszę przesłać maila zgłoszeniowego z określonym poziomem od 0 do 5.

Zajęcia w grupach początkujących i średniozaawansowanych przeprowadzone będą z użyciem narzędzia Perfectgrip. Pozwoli nam to przeprowadzić proces edukacyjny szybciej i skuteczniej o 25% niż przy tradycyjnym podejściu. Zajęcia tenisowe będą prowadzone w 3 lub 4 osobowych grupach i każdy z uczestników będzie 15 godzin na korcie (zajęcia z trenerem, gry szkolne, turniej deblowy). Dorośli początkujący uczą się według programu TenisXpress PZT, dzieci według programu Tenis 10, grupy średnie i zaawansowane według autorskiego programu Intertenisa z narzędziem perfectgrip.

Zobacz harmonogram szkolenia


ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE

Zakwaterowanie w apartamentach Galijot ****. Apartamenty 2 i 4 osobowe, w salonie dodatkowa kanapa, taras ze stolikiem i krzesłami. Płyta kuchenna i lodówka w apartamencie. Pokoje dysponują klimatyzacją i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Bezpłatne Wi-Fi. Bezpłatny parking. Odkryty basen czynny w sezonie, bar i restauracja.

Wyżywienie HB w formie bufetu szwedzkiego, śniadania od 7:00 do 10:00, obiadokolacja od 19:00 do 21:00.

TERMINY

 1. 25.04- 02.05.2020 (zapisy do 15 marca 2020).

Zameldowanie od 14:00. Wymeldowanie o 10:00.

GRUPA DOCELOWA

dorośli, dzieci poziom tenisa początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany


MIEJSCE

Apartamenty Galijot położone są na półwyspie wchodzącym w skład zatoki Plava Laguna. Plava Laguna rozciąga się na południowym krańcu riwiery Poreć. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów ze względu na przepiękne plaże, dużo zieleni i świetną infrastrukturę. Resort i apartamenty Galijot oddalone są około 2 km od miasta Poreć dokąd co 15min dojeżdża mini kolejka „ turistic train”. Poreč to jedno z największych centrów turystycznych nie tylko na Istrii, ale w całej Chorwacji. Warto tu zobaczyć malowniczą starówkę z bazyliką Eufrazjana wzniesioną w VI wieku. Świątynia wpisana jest na listę UNESCO. Pamiątką po okresie rzymskim jest pierwsza, wytyczona w I wieku ulica- deptak Decumanus. Obecnie wznoszą się przy nim romańskie i gotyckie kamieniczki. Starożytna arterię kończy Trg Marafor. Dawniej znajdowało się tu rzymskie forum, po którym zachowały się ruiny świątyń Marksa i Neptuna. Poza starówką niezwykle urokliwym miejscem jest nadmorska promenada, z której roztacza się widok na wypełniony rybackimi łodziami i jachtami port. W samym centrum znajduje się akwarium, gdzie zgromadzono koło 70 gatunków ryb zamieszkujących Adriatyk. Miasto słynie z delikatnej w smaku oliwy, stąd pochodzi też cenione wino malvazija.

Dojazd we własnym zakresie (pomoc w koordynacji carpoolingu wśród uczestników obozu).


CENNIK

Szkolenie tenisowe z zakwaterowaniem (za 1 osobę):

 • Szkolenie tenisowe – 1 000 PLN
 • Zakwaterowanie – 1 500 PLN dorośli, 1 250 PLN dzieci do lat 12

Zakwaterowanie bez szkolenia tenisowego (za 1 osobę):

 • Zakwaterowanie – 1 650 PLN dorośli, 1 400 PLN dzieci do lat 12

Uwagi

W razie opadów deszczu opłaty za szkolenie tenisowe nie podlegają zwrotowi. W miarę możliwości będziemy mogli odegrać godziny w czwartek (dzień wolny od zajęć tenisowych).

W cenie szkolenia:

 • 15 godzin gry na korcie (zajęcia z trenerem, gry szkolne, turniej deblowy)
 • Program tenisowy z wykorzystaniem narzędzia Perfectgrip prowadzony przez doświadczoną kadrę trenerów PZT
 • Każdy uczestnik otrzyma narzędzie Perfectgrip gratis

W cenie zakwaterowania:

 • 7 noclegów
 • wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego)
 • Impreza integracyjna w restauracji
 • Cena nie obejmuje: dojazdu, aktywności fakultatywnych, ubezpieczenia

WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki do 15 marca 2020 w wysokości 1 000 PLN. Pozostała część kwoty do zapłaty w EURO na miejscu w dniu realizacji.

Zagłoszenia prosimy zgłaszać na adres: biuro@intertenis.pl, telefon 605 641 332 lub Jarek@intertenis.pl, telefon 695 761 836.

Nr konta: 59 1240 4650 1111 0010 6933 7676

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Zarezerwuj swoje miejsce na obozie już dziś!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą lub masz dodatkowe pytania – napisz do nas. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.