Obóz tenisowy w Starachowicach 2023

Obóz tenisowy u podnóża gór Świętokrzyskich (Starachowice 2023)

Zapraszamy tenisistów na wszystkich poziomach, od początkujących do zaawansowanych na obóz tenisowy w Starachowicach, u podnóża gór Świętokrzyskich. Początkujący gracze rozpoczną przygodę z tenisem pod okiem wykwalifikowanej kadry. Średniozaawansowani rozwiną swoje umiejętności w 5-ciu sytuacjach na korcie: serwowaniu, returnowaniu, utrzymaniu piłki, ataku i obronie przed atakiem. Zaawansowani gracze złamią kody zawodowców, nauczą się otwierać kort, budować punkt jak topowi zawodnicy ATP. Te nowe umiejętności pomogą Wam wygrać kolejny mecz ligowy, towarzyski lub zajść o rundę wyżej w turnieju.

DNI

UCZESTNIKÓW

GODZIN TENISA

KORTY (W TYM 2 KRYTE)


Dlaczego warto pojechać na obóz ?

Intertenis organizuje profesjonalne obozy tenisowe dla dorosłych, mające na celu doskonalenie techniki i taktyki tenisa ziemnego, elementów treningu mentalnego oraz podnoszenie kompetencji przez gry turniejowe. Codzienne zajęcia tenisowe w grupach, mecze turniejowe, warsztaty teoretyczne pozwolą na rozwój tenisowych umiejętności. Wczasy tenisowe dla dorosłych to nie tylko aktywność sportowa, ale również relaks, rozmowy z pasjonatami tenisa i dobra zabawa. Zapraszamy na wakacje z tenisem dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.


TERMIN

  1. 11 – 15 sierpień 2023

GRUPA DOCELOWA

początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani


MIEJSCE

Ośrodek As tenis, Starachowice – 170 km od Krakowa. Do naszej dyspozycji 4 korty sztuczna trawa , 2 korty odkryte i 2 korty w hali łukowej.

Dojazd we własnym zakresie (pomagamy zorganizować wspólny dojazd).

W hotelach dostęp do SPA, nieopodal miejska pływalnia i zalew Piachy, muzeum przyrody i techniki „ Ekomuzeum”


CENNIK

Szkolenie w cenie 1 230 PLN * obejmuje:
  • 17 godzin gry na korcie: zajęcia w grupach (6 godzin z trenerem, 8 godzin gier szkolnych – gry w amerykańca / gry supertiebreakowe), turniej indywidualny i wieczorny turniej deblowy na czas, dwa integracyjne wieczorne grille
  • * Dla stałych klientów oraz uczestników programu Profesjonalny Amator zniżka 10 %.

    Zakwaterowanie we własnym zakresie

    Polecane obiekty:

Dla uczestników obozu będzie przygotowana oferta specjalna w Hotelu Senator.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Zagłoszenia mailowe na adres biuro@intertenis.pl lub telefonicznie 605 641 332.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Zarezerwuj swoje miejsce na obozie już dziś!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą lub masz dodatkowe pytania – napisz do nas. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.