Obozy tenisowe 2022

Obozy tenisowe 2022 : dla dorosłych, dzieci i młodzieży

Krakowska szkoła tenisa ziemnego Intertenis proponuje obozy tenisowe dla dzieci, dla dorosłych i dla rodzin. Organizujemy obozy tenisowe za granicą i w Polsce dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy aktywny wypoczynek dla dzieci, dla dorosłych, dla rodzin. Zapraszamy serdecznie na wspaniałe wakacje z tenisem. Rodzinne obozy tenisowe to wiodący produkt firmy Intertenis. Nasze obozy tenisowe za granicą to niezapomniane wakacje z tenisem. Wczasy z tenisem tylko z Intertenisem!


Obóz tenisowy w Starachowicach 2022

Zapraszamy tenisistów na wszystkich poziomach, od początkujących do zaawansowanych, do wzięcia udziału w obozie tenisowym w klimatycznym miejscu w Starachowicach. Początkujący rozpoczną przygodę z tenisem, średniozaawansowani rozwiną swoje umiejętności w 5-ciu sytuacjach na korcie, a zaawansowani nauczą się budować punkt jak topowi zawodnicy ATP.

Zobacz szczegóły


Opinie uczestników obozów

Za każdym razem mam fantastyczne wspomnienia i cały wachlarz nowych umiejętności przywiezionych z obozów Intertenisa. Obóz pozytywnie zaskoczy najbardziej wymagających pasjonatów tenisa. Skorzysta każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Świetne miejsca. Fajnie wypełniony czas. Dużo nowej wiedzy o metodach nauki i doskonalenia gry w tenisa, technice, taktyce, których na co dzień się nie słyszy i mnóstwo…

Obozy tenisowe – dlaczego warto ?

Obozy tenisowe pomogą ci rozwinąć umiejętności tenisowe,a jednocześnie są świetną opcją na wakacje z tenisem. Nasze obozy tenisowe zarówno dla orosłych jak i dla dzieci, są przygotowane profesjonalnie i co roku spotykają się z wielkim entuzjazjem wszystkich uczestników. Jeśli masz wątpliwości, który obóz tenisowy będzie najlepszą propozycję dla dziebie lub twojego dziecka, napisz do nas.

Jakie korzyści dają obozy tenisowe dla dzieci ?

Letnie obozy tenisowe dla dzieci stwarzają okazję do rozwoju u dzieci pewności siebie oraz niezależności, poprzez codziennie wyzwania obozowe. Obozy są też świetną okazją do nawiązania nowych znajomości i zyskania nowych przyjaciół, którzy dzialą tą samą poasję jaką jest tenis.

Obozy tenisowe za granicą i w Polsce

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów tenisowych pozwala nam wybierać najlepsze lokalizacje dla organizacji kolejnych edycji obozów tenisowych za granicą jak i w Polsce. Zawsze bieżemy pod uwagę nie tylko infrastukturę tenisową, jak na przykład obecność kortów krytych, aby zapewnić grę w deszczowe dni, ale również dostęp do dodatkowych atrakcji umilających pobyt. Przykładowe lokalizacje obozow tenisowych za granicą: Słowacja, Chorwacja oraz wiele miejscowości w Polsce.