Obóz tenisowy w Bardejovské Kúpele 2023

Obóz tenisowy na Słowacji 2023

Zapraszamy tenisistów na wszystkich poziomach, od początkujących do zaawansowanych na obóz tenisowy w malowniczej miejscowości na Słowacji. Początkujący gracze rozpoczną przygodę z tenisem pod okiem wykwalifikowanej kadry. Średniozaawansowani rozwiną swoje umiejętności w 5-ciu sytuacjach na korcie: serwowaniu, returnowaniu, utrzymaniu piłki, ataku i obronie przed atakiem. Zaawansowani gracze złamią kody zawodowców, nauczą się otwierać kort, budować punkt jak topowi zawodnicy ATP. Te nowe umiejętności pomogą Wam wygrać kolejny mecz ligowy, towarzyski lub zajść o rundę wyżej w turnieju.

WAŻNE: W przypadku kiedy sytuacja covidowa nie pozwoli na realizację obozu na Słowacji, przenosimy ją do Starachowic.

DNI

UCZESTNIKÓW

GODZIN TENISA

KORTÓW (W TYM 2 KRYTE)


Dlaczego warto pojechać na obóz ?

Szkoła tenisa Intertenis organizuje profesjonalne obozy tenisowe dla dorosłych, mające na celu doskonalenie techniki i taktyki tenisa ziemnego, elementów treningu mentalnego oraz podnoszenie kompetencji przez gry turniejowe. Codzienne zajęcia tenisowe w grupach, mecze turniejowe, warsztaty teoretyczne oraz analiza video wybranego uderzenia, pozwoli na rozwój tenisowych umiejętności. Wczasy tenisowe dla dorosłych to nie tylko aktywność sportowa, ale również relaks i dobra zabawa. Wyjścia na Wellness & Spa, odkryta pływalnia, masaż sportowy, gra w kręgle, to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji. Zapraszamy na wakacje z tenisem dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.


TERMINY

  1. 7 – 11 czerwiec 2023

GRUPA DOCELOWA

początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani (możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą / dziećmi)


MIEJSCE

Uzdrowisko Bardejovské Kúpele (Słowacja) – 170 km od Krakowa, 20 km od Krynicy-Zdrój. Do naszej dyspozycji 4 korty ceglaste odkryte i 2 korty w hali łukowej.

Dojazd we własnym zakresie (pomagamy zorganizować wspólny dojazd).

Możliwe aktywności: zwiedzanie Bardejowa, wyprawy turystyczne po górach, rowery, basen odkryty, mini golf, zwiedzanie skansenu, jaskinia solna, SPA, basen kryty.


CENNIK

Szkolenie w cenie 1 230 PLN * obejmuje:
  • 17 godzin gry na korcie: zajęcia w grupach (6 godzin z trenerem, 8 godzin gier szkolnych – gry w amerykańca/ gry supertiebreakowe), turniej indywidualny i wieczorny turniej drużynowy Champions Intertenis League lub turniej deblowy na czas
  • integracyjne wyjście na kręgle

* Dla stałych klientów oraz uczestników programu Profesjonalny Amator zniżka 10 %.

Zakwaterowanie we własnym zakresie

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji noclegów w obiektach położonych na terenie uzdrowiska Bardejovské Kúpele. Polecane obiekty:

Penzión Kolibrík ***

Apart-club Zora *** Penzion Zornicka  Rezidencia Amélia 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 500 PLN (opłata za szkolenie) do dnia 10 maja 2023. Reszta kwoty do zapłaty w na miejscu w dniu realizacji.

Zaliczkę proszę wpłacić na konto nr 59 1240 4650 1111 0010 6933 7676

Zagłoszenia mailowe na adres biuro@intertenis.pl lub telefonicznie 605 641 332.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Zarezerwuj swoje miejsce na obozie już dziś!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą lub masz dodatkowe pytania – napisz do nas. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.